Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat İstanbul sigortalı nakliyat şirketi güvenli ve güvenilir ekipleri ile taşınmanızı sağlar. İstanbul’un en güvenli nakliyat şirketi VaVa nakliyat şirketimiz ile güvenli ve konforlu bir taşınma deneyimi kazanın. Sigortalı sözleşmeli taşıma hizmeti sayesinde eşyalarınız zarar görse dahi teminat altındır. Anlaşmalı sigorta kapsamında olası tüm zararlarınız karşılanır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat firmamız sözleşmeli garantili nakliye hizmeti sunarak eşyalarınızın olası bir darbe ile karşılaşması durumunda zararlarını karşılar. Kaliteli ve güvenilir nakliye firmamız karayolunda seyir halindeyken taşıma sırasında olabilecek tüm zararınızı sigorta poliçesi ile karşılıyor. Firmamız olarak Türkiye genelinde sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. 

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Sigortalı evden eve nakliyat modelinde taşınma işlemleri başlamadan önce tüm eşyalarınız cüzi bir bedel karşılığında firmamız tarafından sigortalanır. Karşılıklı bir şekilde anlaşma sağlanarak belirlenen tüm şartlar yerine getirilir. Eşyalarınızın güvenliği için gerekli olan tüm önlemler firmamız tarafından alınır. Alanında uzman olan profesyonel kadromuz ile tüm eşyalarınız için sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Dilerseniz firmamızdan eşya paketleme hizmeti de talep edebilirsiniz. Kırılacak eşyalarınızı ayrı ayrı paketleyerek işaretliyoruz. Ayrıca eşyalarınızın daha kısa zamanda hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için asansörlü nakliye aracımız ile 25 metre yüksekliğe kadar rahat bir şekilde ulaşarak taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. 

Profesyonel Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamızın sunmuş olduğu profesyonel sigortalı evden eve nakliyat ile konforlu rahat ve güvenilir nakliye hizmeti alırsınız. Firmamız güvenli ve garantili nakliye hizmeti sunmaktadır. Yazılı sözleşmeli taşıma sistemi ile siz değerli müşterilerimizin her türlü çekincesini ve isteğini güvence altına alır.  Ayrıca anlaşmalı sigorta poliçesi ile bütün eşyalarınız güvence altına alınır.

 Amacımız her iki taraf için de güvenliği sağlamak ve eşyaların zarar görmesinin önüne geçmektir. Örnek vermek gerekirse bir televizyon ya da herhangi biri beyaz eşyanın kırılması ya da zarar görmesi durumunda bu zararınız firmamızın nakliye sigortası ile karşılanır. 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Avantajları Nelerdir?

Sigortalı evden eve nakliyat taşınacak kişi açısından oldukça avantajlıdır. Sigortalı ev taşıma araç kaskosu yaptırıp yaptırmamak arasındaki fark gibidir. Firmamızdan kurumsal sigortalı evden eve nakliyat hizmeti alarak sorundan ve stresten uzak konforlu bir taşınma keyfine varmış olursunuz. Sizler de güvenli kaliteli ve avantajlı fiyatlar ile sunulan bir nakliye hizmeti arıyorsanız mutlaka firmamız ile görüşmelisiniz.  

Sigortalı Evden Eve Nakliye Türleri

Eşya taşıma sigortası için cmr ve emita sigorta türü kullanılmaktadır. Bunlar eşyalarda taşınma esnasında meydana gelebilecek tüm hasarı karşılar. Bununla birlikte taşıma yapacak olan firmanın sorumluluğu da artar. Eşya sigortası denilince yalnızca eşyaların zarar durumunun karşılanması akıllara gelmemelidir.

Eşya sigortası yapılması aynı zamanda nakliye firmasına da sorumluluk yükler. Bu nedenle de nakliye firması sıfır hata ile yapmış oldukları işe yerine getirmeye çalışır. Durum böyle olduğu için birçok firma nakliye sigortası yapmaktan kaçınır. Nakliye sigortasını yalnızca profesyonel ve ciddi hizmet veren kurumsal firmalar yapmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda profesyonel olan firmamız sizlere en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. 

Eşya Taşıma Sigortası Neleri Kapsar?

Eşya taşıma sigortası ile nakli süreci boyunca tüm hasar ve kayıplar firmamız tarafından garanti altına alınır. Yapılan sözleşmede sigorta bedeli açık bir şekilde belirtilir. Sözleşmede belirtilen limit dışındaki zararlarda otomatik bir şekilde karşılanır. Firmamız yapılan sözleşmeye uygun bir şekilde ambalaj ve paketleme işlemi yapar.

Nakliyat firmamız olarak ev ve işyeri nakliyesinde elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Eşya taşıma ve paketlemede kullanmış olduğumuz koruma malzemeleri sektörde en kaliteli olan ürünlerdir. İşinde uzman profesyonel ekip ile sunulan nakliye hizmetimiz ile tanışmak için firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz. 

En İyi Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması

VaVa Nakliyat LTD ŞTİ İstanbul Nakliyat Şirketi administrator

Cevap Bırakın

0538 035 5441