Ev Taşıma

Ev Taşıma

Ev taşıma İstanbul ev taşıma şirketi olarak İstanbul’da ev eşyalarının taşınması ve yeni eve taşınma işlemlerinizi sağlıyoruz. 1+1 ev taşıma, 2+1 ev taşıma ve 3+1 ev taşıma başta olmak üzere her türlü ev eşyalarının taşınması bizden sorulur. Güvenli ve güvenceli taşınmak için VaVa nakliyat şirketimizden fiyat teklifi alınız.

Ev Taşıma Şirketi

Ev taşıma ev eşyalarının bir adresten diğer adrese nakliyesi işlemidir. Fakat yapılan bu işlem yalnızca nakliye ile sınırlı değildir. Özel beceri ve donanım gerektirir. Ayrıca deneyimli ve bu konuda eğitim almış profesyonel ekip ile yapılmalıdır.

 Çünkü taşınma öncesinde eşyaların demonte işlemleri yapılıp beyaz eşyalar mobilyalar gibi her türlü eşya türüne uygun bir şekilde ambalaj malzemeleri ile paketlenmelidir. Bu işlemler sayesinde eşyalarınız zarar görmesi engellenmiş olur.

Gidilen adreste ise eşyalar paketlerinden çıkarılarak ev sahibi tarafından gösterilen yerlere yerleştirilmelidir. Daha önceden demonte işlemi yapılmış olan eşyaların montajı gerçekleştirilerek müşteriye teslim edilmelidir. Nakliyat firmamız tüm bu işlemleri profesyonel ekip kadrosu ile gerçekleştiriyor ve sizlere en iyi ev taşıma hizmetini sunuyor. 

Ev Taşımacılığında Firma Tecrübesi

Ev taşıma konusunda yılların getirmiş olduğu tecrübe ve birikim ile sizlere kaliteli nakliye hizmeti vermekteyiz. Günümüzde çok katlı binalarda ikamet eden insanların sayısı oldukça fazladır. Bu binalara eşyaların ne şekilde çıkarılacağı ya da nasıl indirileceği merak konusudur.

Bu noktada nakliyat firmamızın asansörlü nakliye sistemi devreye girer ve eşyalarınızın bulunduğu katın yüksekliği ne olursa olsun kolay bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştirilir. Teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden olan asansörlü eşya taşıma sistemi büyük kolaylıktır. Bu sayede eşyalar hızlı bir şekilde taşınır ve taşınma süreci de kısalmış olur. Zaman kazanma açısından ve eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için asansörlü sistem son derece avantajlıdır. 

Eşya Taşıma Aşamaları

Eşya taşıma işi öncelikle ekspertiz hizmeti ile başlar. Bir taşınma planı oluşturulması açısından taşınma öncesinde eşyaların ekspertiz tarafından incelenmesi büyük önem taşır. Ekspertiz eşyaların nasıl taşınacağı ve kaç kişilik ekip gerekeceği konusunda bir plan yapar. Nakliyat firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde sunulan expertiz hizmeti sayesinde belli bir plan doğrultusunda eşyaların nakliye işlemi gerçekleştirilir.

Ayrıca taşınma fiyatının netlik kazanması için de expertiz inceleme yapmalıdır. İster ev eşyası ister ofis eşyası nakliyesi olsun mutlaka ekspertiz incelemesi yapılmalıdır. Eşya taşıma konusunda kurumsal ve profesyonel hizmet veren firmamız o nakliye öncesinde gerekli planlamaları yapar ve eşyalarınızın en iyi şekilde taşınmasını sağlar.

Eşya Taşıma Sigortası Yaptırmak Zorunlu mu?

Eşya taşıma sigortası yaptırmak zorunlu değildir. Ancak eşya nakliye sigortası yapılması ev sahipleri açısından oldukça avantajlıdır. Bizler firmamız olarak elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve taşınma süreci boyunca eşyalarınızın hiçbir şekilde zarara uğramamasını sağlıyoruz. Ancak bazen elde olmayan nedenlerden dolayı eşyaların riske maruz kalma gibi durumları olabiliyor.  Eğer eşyalarınız için taşınma sigortası yaptırdıysanız böyle bir durumla karşılaşmanız halinde zararınız sigorta poliçesi tarafından karşılanır. Bu bakımdan eşya sigortası yaptırmak hayati önem taşır. Nakliyat firmamız anlaşmalı olduğu sigorta kurumları ile eşyalarınız için avantajlı fiyatlarla taşınma sigortası yapar. 

Eşya Paketleme Hizmeti Mevcut mu?

Eşya taşıma sürecini zahmetsiz ve stressiz bir şekilde geçirmeniz için nakliyat firmamız eşya toplama ve paketleme hizmeti sunuyor. Firmamızdan bu hizmeti alarak ve taşınma sürecini kolay bir şekilde atlatabilirsiniz. Eşya toplama ve paketleme işlemi isterseniz tüm evinizin eşyaları için isterseniz de yalnızca belirlemiş olduğunuz odaların eşyaları için yapılır.

Nakliye ekiplerimiz özel kolileme sistemi ile her bir eşyanızı büyük bir özenle toplar ve paketleme işlemi yapar. Eşyalarınızı en az sizin kadar önemseyerek ambalaj işlemi gerçekleştiriyoruz. Gelin sizler de nakliyat firmamızın sunmuş olduğu avantajlı hizmetlerden faydalanın ve taşınma sürecini sıfır stres ile atlatın. Bizlere irtibat numaralarımız ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

En İyi Ev Taşıma Firması

VaVa Nakliyat LTD ŞTİ İstanbul Nakliyat Şirketi administrator

1 Yorum

AliZaman: 4:52 pm - Ara 30, 2021

Vava nakliyat şirketine çök teşekkür ederim tavsiye ederim. Hiç bir sorun yaşanmadı.

Cevap Bırakın

0538 035 5441