Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşıma İstanbul ofis taşımacılığı şirketi yerli ve milli kurum ve kuruluşları yeni adreslerine güvenle taşır. Ofis taşımacılığı hizmeti çerçevesinde kurumsal yapıların kamu kurumların ve şirketlerin taşınmasını sağlıyoruz. İstanbul’da ofis taşımacılığı ekiplerimiz ile 7/24 istediğiniz ilçe ve şehre aynı gün ofis eşyalarınızı taşırız.

Ofis Taşıma

Nakliyat firmamız ofis taşıma konusunda tecrübe sahibidir. Ofis taşımacılığı konusundaki referanslarımız bizlere ayrı bir özgüven vermektedir. Ofis eşyası taşımacılığı konusunda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Ofis ve işyeri eşyası taşıma hizmeti almak istediğinizde firmamıza iletişim numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. Nakliyat firmamız ofis eşyası taşımacılığı denildiğinde akla gelen ilk firmalardandır. Kaliteli ve güvenilir ofis eşyası taşıma hizmeti için bizimle irtibata geçin. 

Nakliyat firmamız eşya taşımacılığında sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile tüm nakliye işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile ofis eşyası taşıma işlemlerinizi kısa süre içerisinde yapıyoruz.  Ofis eşyalarınızın taşınması için nakliyat firmamız ile dilediğinizde  iletişim kurabilirsiniz.

Ofis Ve İş Yeri Taşımacılığı

Ofis taşıma işleminin son derece hassasiyet gerektirir. Bu nedenle taşıma firması seçimi yapılırken kaliteli bir firmadan yana tercih yapılmalıdır. Nakliye şirketinin eşya sigortası yapan ve güvenilir bir firma olduğundan emin olunmalıdır. Eşyalarda oluşabilecek hasar ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. Bu zararın karşılanması için nakliye şirketi tarafından eşyalarınıza sigorta yapılıp yapılmadığından emin olmanız gerekir.

 Ofis taşıma işleminizin  yapılması için öncelikle ekspertiz raporu hazırlanması gerekir. Hazırlanan bu rapor neticesinde nakliye işlemlerinde kullanılacak olan araç, ekipman, nakliye ücreti ve taşınma günü belirlenir. Profesyonel anlamda hizmet veren nakliye firmamız olarak ofis eşyalarınızın maksimum kalitede gerçekleştiriyoruz. 

Ofis Taşıma Firması

Ofis taşıma hizmeti veren firmamız benzer nakliye şirketleri arasından tecrübesi başarısı ve hizmet kalitesi ile öne çıkmaktadır. Nakliyat firmamız ofis eşyası taşıma işlemlerinde profesyonel ekip ve ekipmanlar ile gerçekleştirir. Nakliye sektöründeki başarımız nedeni ile kaliteli firmalar arasında yer alıyoruz. Firmamız uzun yıllardır nakliye alanında en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Eşyaların paketlenmesi taşınması ve ağır eşyaların sökülerek tekrar montajının yapılması büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Eşyaların nakliyesi süresinde son derece dikkatli ve özenli bir şekilde hareket edilir. Ayrıca yapmış olduğumuz eşya sigortası ile tüm ofis eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Firmamız olarak müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyor ve ofis eşyası taşıma işlemlerinde sizin isteğiniz doğrultusunda hareket ediyoruz. 

Şehirler Arası Ofis Eşyası Taşıma Hizmeti

Nakliyat firmamızdan hem şehir içi hem de şehirler arası ofis taşıma hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın ülkemizin tüm şehirlerine nakliye hizmeti mevcuttur. Firmamızın uzman ekibi tarafından ofis eşyalarınız dikkatli ve özenli bir şekilde nakliye aracımıza taşınır.  Eşyalarınız muntazam bir şekilde araç içerisine yüklendiği için taşınma sırasında zarar görmez. Ofis eşyaları genel olarak elektronik ürünlerden meydana geldiği için araç içerisindeki önem verilmelidir. Bu konuda uzman ekibimiz ofis eşyalarınızın taşınması ve araç içerisine yerleştirilmesi sırasında büyük bir özen gösterir.  Belirtilen adrese taşınan ofis eşyalarınızı yine aynı titizlikle yeni yerlerine yerleştirilir. 

Ofis Eşyası Taşımacılığında En İyi Hizmet

Ofis eşyası taşıma hizmetimizden faydalanmak için firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Bizlere internet sitemiz üzerinden ya da direkt olarak telefon numaralarımız ile kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün. Randevu kaydı oluşturulmasının ardından size kısa süre içerisinde dönüş yapılır ve adresinize ekspertiz yönlendirileceği konusunda bilgi verilir.

Ekspertizin yapmış olduğu inceleme sonrasında nakliye fiyatı net olarak belirlenir. Size sunulan nakliye fiyatının uygun olması durumunda taşınma sözleşmesi imzalanır ve nakliye süreci başlatılır. Uzman ekibimiz taşınma sözleşmesinde belirtilen günde ve saatte ofisinize gelerek eşyalarınızı nakliye araçlarımıza taşımaya başlar. Kaliteli ve güvenilir ofis eşyası taşıma hizmeti için firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz. 

En İyi Ofis Taşıma Firması

VaVa Nakliyat LTD ŞTİ İstanbul Nakliyat Şirketi administrator

Cevap Bırakın

0538 035 5441