Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama İstanbul eşya depolama şirketi olarak fazla eşyaların aylık depolarsa saklanmasını sağlıyoruz. Aylık depo kiralama hizmeti sayesinde depolanacak ev eşyaları özenle kolileme yapılır, paketlenerek depolanır. Oda depo sistemi ile depolanacak alan sadece size ait olup istediğiniz zaman giriş çıkış yapabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya depolama ihtiyacı genel olarak şehirler arası taşınma durumlarında ortaya çıkmaktadır. Şehirler arası taşınma durumunuzda yeni bir ev bulma ya da işlerin tam olarak netleşmemesi halinde eşya depolamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ev sahibi ya da emlakçı ile yapılan anlaşmanın bozulması ya da son anda değişiklik yapılması nedeni ile yeni bir ev bulana kadar eşyaların depolanması gereklidir.

Yalnızca evlerinizdeki değil iş yerlerinizdeki eşyalarınızı çeşitli nedenlerden dolayı bir süre kullanmayabilirsiniz ve bu durumda eşya depolama ihtiyacı doğar. Ofis nakliyesi gibi durumlarda ofis eşyalarınızın bir kısmını kullanmayı düşünmediğiniz ya da yerine yenisini alıp eski eşyalara ileride ihtiyaç duyabilme durumunda da eşya depolama gerekir. Böyle durumlarda firmamızın eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

Eşya Depolama Nedir?

Eşya depolama ihtiyacı birçok farklı nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Yukarıda saymış olduğumuz durumların yanı sıra yerleşik bulunduğunuz evinizde uzunca bir süre kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınız için eşya depolama hizmeti almanız oldukça avantajlı olacaktır.

Bu sayede bu kullanılmayan eşyalar evlerde yer kaplamayacak ve sizlere daha geniş bir yaşam alanı sunulacaktır. Tayin nedeni ile bir süreliğine şehir dışına çıkmanız gerekiyorsa bu durumda kira bedeli ödemek yerine eşya depolama firmamızın avantajlı fiyatlarından faydalanarak eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz Böylece gözünüz arkada kalmaz ve eşyalarınız güvenle saklanmış olur. 

Eşya Depolama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya depolama ihtiyacınız olduğunda bu konuda hizmet veren firmalar ile ilgili araştırma içine girersiniz. Arama motorlarına eşya depolama firması diye yazdığınızda karşınıza çok sayıda firma çıkacaktır. Bu firmalar arasından eşya depolama konusunda en iyi hizmeti sunan firmayı seçmek oldukça zor olacaktır.

Çünkü hangisinin kurumsal bir şekilde çalışıp çalışmadığı konusunda net bir bilgi sahibi olmanız zor olur. Eşya depolama konusunda uzun yıllardan bu yana köklğ hizmet sunan firmamız eşyalarınızı depolama öncesinde eşya sigortası yaparak güvence altına alır. Depolanmasını istediğiniz her bir eşyanız özenli bir şekilde tek tek paketlenir ve depolama süreci boyunca hiçbir şekilde dış etkenlere maruz kalmaz. 

Eşya Depolama Alanları Nasıl Olmalı?

Eşya depolama yapılacak olan adının en az eviniz kadar geniş, havadar, temiz, korunaklı, yüksek girişli, haşerelerden uzak ve güvenli olması gereklidir. Nakliyat firmamız olarak tüm bunları göz önünde bulundurarak eşyalarınız muhafazası için modern depolama alanları tasarlardı. İstanbul eşya depolama firmalarının sunacağı depo kiralama hizmeti öncesinde nakliyat ne şekilde olacak diye aklınıza gelen sorular olabilir. 

Firmamız depolanacak olan eşyalarınızı bulunmuş olduğunuz adreste ücretsiz nakliye ile alarak depolanacak olan alanlara taşır. Eşya nakliye ücreti depolama ücretine dahildir. Bunun için sizden ek bir ücret talep edilmez. Eğer eşyalarınız için ambalaj ve paketleme hizmeti almak istiyorsanız düşük bir ücret karşılığında bu hizmetten yararlanabilirsiniz. 

Ne Tür Eşyalar İçin Depolama Hizmeti Alınır?

Eşya depolama hizmetinde muhafaza edilmesini istemiş olduğunuz tüm eşyalarınız depolanır. Bunlar ev eşyası, ofis eşyası, hastane eşyası, banka eşyası, fuar malzemeleri arşi ve depo malzemeleri kitaplık ve kütüphane tekstil malzemeleri gibi sıvı olmayan her türlü eşyadır.  Firmamızın eşyalarınız için özel olarak tasarlamış olduğu bu eşya depolama alanlarında eşyalarınızın muhafazası en iyi şekilde yapılır.

Aylık veya yıllık olarak eşya depolama hizmeti talep edebilirsiniz. Yıllık depolama talebinde bulunduğunuz da ücreti dilerseniz peşin dilerseniz de aylara bölerek ödeyebilirsiniz. Firmamız eşya depolama ihtiyacınız olduğunda siz değerli müşterilerine her türlü kolaylığı sağlıyor. Kaliteli eşya ve depolama hizmetimiz ve avantajlı fiyatlarımızdan faydalanmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

En İyi Eşya Depolama Firması

VaVa Nakliyat LTD ŞTİ İstanbul Nakliyat Şirketi administrator

Cevap Bırakın

0538 035 5441