Category Archive Hizmetlerimiz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat İstanbul sigortalı nakliyat şirketi güvenli ve güvenilir ekipleri ile taşınmanızı sağlar. İstanbul’un en güvenli nakliyat şirketi VaVa nakliyat şirketimiz ile güvenli ve konforlu bir taşınma deneyimi kazanın. Sigortalı sözleşmeli taşıma hizmeti sayesinde eşyalarınız zarar görse dahi teminat altındır. Anlaşmalı sigorta kapsamında olası tüm zararlarınız karşılanır.

Devamını Oku

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat İstanbul asansörlü nakliye araçları ile yüksek katlı yapılara taşınmak artık çok kolay. Kısa sürede hızlı şekilde ve zarar görmeden güvenle taşınmak için asansörlü sistemli ev taşıma araçlarımızı tercih edin, kazanın.

Devamını Oku

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul şehirlerarası nakliyat firması olarak İstanbul’da şehirler arası evden eve nakliyat araçları ile kısa mesafe ve uzun mesafe taşınmanızı sağlıyoruz. Şehirden şehire ev taşıma, ilden ile ev taşıma nakliye ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir. İstanbul şehirler arası nakliye araçları son model teknolojik araçlardan oluşmaktadır.

Devamını Oku

Ev Taşıma

Ev taşıma İstanbul ev taşıma şirketi olarak İstanbul’da ev eşyalarının taşınması ve yeni eve taşınma işlemlerinizi sağlıyoruz. 1+1 ev taşıma, 2+1 ev taşıma ve 3+1 ev taşıma başta olmak üzere her türlü ev eşyalarının taşınması bizden sorulur. Güvenli ve güvenceli taşınmak için VaVa nakliyat şirketimizden fiyat teklifi alınız.

Devamını Oku

Ofis Taşıma

Ofis taşıma İstanbul ofis taşımacılığı şirketi yerli ve milli kurum ve kuruluşları yeni adreslerine güvenle taşır. Ofis taşımacılığı hizmeti çerçevesinde kurumsal yapıların kamu kurumların ve şirketlerin taşınmasını sağlıyoruz. İstanbul’da ofis taşımacılığı ekiplerimiz ile 7/24 istediğiniz ilçe ve şehre aynı gün ofis eşyalarınızı taşırız.

Devamını Oku

Eşya Depolama

Eşya depolama İstanbul eşya depolama şirketi olarak fazla eşyaların aylık depolarsa saklanmasını sağlıyoruz. Aylık depo kiralama hizmeti sayesinde depolanacak ev eşyaları özenle kolileme yapılır, paketlenerek depolanır. Oda depo sistemi ile depolanacak alan sadece size ait olup istediğiniz zaman giriş çıkış yapabilirsiniz.

Devamını Oku

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma İstanbul parça eşya taşımacılığı şirketi olarak İstanbul’da parça eşya nakliye hizmeti sunuyoruz. Parça eşyaların taşınması ortak araç ile gerçekleştirilir. Parsiyel eşya taşıma olarak da adlandırılan taşımacılık türüdür. Şehir içi parça eşya taşıma size özel gerçekleştirilir. Şehirler arası parça eşya taşıma işlemlerinde ise ortak araçla eşyalarınız belirlenen adrese taşınarak teslim edilir.

Devamını Oku

İstanbul Şehir İçi Nakliyat

İstanbul şehir içi nakliyat firmaları istanbul şehir içi evden eve nakliyat şirketleri arasında en uygun fiyatlarla şehirden şehire ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya nakliye hizmeti sunuyoruz. Şehir içi nakliye araçları küçük, orta boy nakliye araçlarıdır. Asansör sistemi ile yüksek katlı binalardan kolayca taşınmanızı gerçekleştiririz.

Devamını Oku
0538 035 5441