Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma İstanbul parça eşya taşımacılığı şirketi olarak İstanbul’da parça eşya nakliye hizmeti sunuyoruz. Parça eşyaların taşınması ortak araç ile gerçekleştirilir. Parsiyel eşya taşıma olarak da adlandırılan taşımacılık türüdür. Şehir içi parça eşya taşıma size özel gerçekleştirilir. Şehirler arası parça eşya taşıma işlemlerinde ise ortak araçla eşyalarınız belirlenen adrese taşınarak teslim edilir.

Parça Eşya Taşıma Firması

Bazen ev ya da ofis eşyalarının tek ya da birkaç adet şeklinde taşınması gereklidir. Eşyaların bu şekilde bir noktadan diğer noktaya ekipli ya da ekipsiz taşınması sistemine parça eşya taşıma adı verilir. Firmamız parça eşya nakliye hizmetini hem şehir içi hem de şehirler arası yapmaktadır. Şehirler arası olan göçlerde en fazla karşılaşılan durum parça eşya taşımadır.

Parça eşyalar arasında birçok kıymette ev eşyası da bulunur. Antika eşyalar piyano değerli ya da takım halindeki işlemeli koltuklar gibi birçok eşya parça olarak taşınır. Taşınması talep edilen parça eşyanın ne olduğuna bağlı olarak paketleme işlemi gerçekleştirilir. Bu konuda en iyisi olan firmamızdan parça eşyalarınız içi  nakliye hizmeti alabilirsiniz. 

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları eşya cinsini eşyanın taşınacak olduğu mesafeye ve konuma bağlı olarak değişir. Eşyalar taşınırken kaç kişilik nakliye ekibi kullanılacağı ve mobil asansör hizmetinin de nakliyeye dahil olup olmayacağı gibi durumlar fiyatta değişikliğe sebep olur.

Parça eşya taşıma fiyatları şehir içi ve şehirler arası olmak üzere değişkenlik gösterir. Eşyaların taşınacak olduğu şehirler arasındaki kilometre hesaplanır ve buna göre net fiyat belirlenir. Evet Parça eşya taşıma ücreti belirlemede eşyaların ağırlığı uzunluğu ve sayısı çok önemlidir.

Bazı durumlarda bir tek eşya  bile boyut ve ağırlık olarak nakliye aracını tamamen doldurabilmektedir. Bu nedenle parça eşya taşımacılığı ile ilgili net fiyat vermek oldukça zordur. Bu konu hakkında firmamızla iletişim kurarak detaylı görüşme sağlayabilirsiniz. 

Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Parça eşya taşıma hizmetinde nakliye ekiplerimiz eşyalarınızı cinsine ve boyutuna göre ayırarak paketler ve ardından nakliye aracımıza taşır. Eğer paketlemeye gerek olmayan eşyalar mevcutsa bunlar taşıma sırasında paketsiz bir şekilde nakliye aracına yerleştirilir. Parça eşya taşıma hizmetinde küçük boyutlu nakliye araçlarımız kullanılır.

Taşınacak olan eşyalar merdiven ya da bina asansörüne sığmayacak boyutta ise bu durumda mobil asansör sistemi kullanarak eşyalarınızın taşımasını öpüyoruz. Nakliyat firmamız olarak parça eşya taşımacılığında siz değerli müşterilerimize her türlü kolaylığı sunuyoruz. 

Sigortalı Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşıma hizmeti firmamız tarafından sigortalı bir şekilde yapılmaktadır. Taşına eşyalarınızın güvenliği firmamız tarafından sağlansa bile taşıma sırasında oluşacak olan risklere karşı eşyalar için sigorta yaptırarak müşterilerimizi ve firmamızı güvence altına alıyoruz.

Her nakliye işi yapan şirket nakliye sigortası yapmaz ve meydana gelen kazalarda hem müşteriler hem de firma çalışanları mağdur olur. Kurumsal ve profesyonel bir şekilde parça eşya taşımacılığı hizmeti veren firmamız olarak her bir eşyanız için nakliye sigortası yapıyor ve sizlere mağdur durumda bırakmıyoruz. Sunmuş olduğumuz bu kaliteli ve güvenilir parça eşya taşıma hizmetimizden faydalanmak için bizimle bir telefon ile irtibata geçebilirsiniz. 

Parça Eşya Taşıma İçin Nakliye Ekibi Gerekli mi?

Bazı parça eşyalar birçok parçadan meydana gelmektedir. Bu tarz eşyaların nakliyesinde mutlaka uzman ekip görevlendirilir. Bu sayede nakliye işi  daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşir. Ancak tek parça ve taşınması kolay olan parça eşya nakliyelerinde tek araç ve tek şoför hizmet verir. Parça eşya taşıma işleminde profesyonellik gerekli ve mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

 Sigortasız parça eşya taşıma ya da bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından yapılan taşıma işlemlerinden birçok kişi ve eşya zarar görmektedir. Parça eşya nakliyesi için kurumsal ve profesyonel hizmet sunan nakliye firmamızdan hizmet alarak eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. 

En İyi Parça Eşya Taşıma Firması

VaVa Nakliyat LTD ŞTİ İstanbul Nakliyat Şirketi administrator

Cevap Bırakın

0538 035 5441